Właścicielem sklepu internetowego www.w-man.com.pl jest :
Firma Wielobranżowa W-MAN, Wiesław Wajman, ul. Gostyńska 62a, 64-000 Kościan.
Firma zarejestrowana jest pod numerem 177 w EGD prowadzonym przez Burmstrza miasta Kościana.
NIP 698-100-43-99
 1. Zamówienia na towary oferowane w sklepie internetowym przyjmowane są za pomocą formularza z koszykiem zakupów na stronie finalizacji zamówienia.    
 2. W razie wątpliwości przesłane do nas zamówienie od nowego Klienta jest potwierdzane telefonicznie lub drogą e-mail przez pracownika działu obsługi klienta.  
 3. Błędnie wypełnione formularze zamówień bez danych umożliwiających kontakt mailowy lub telefoniczny nie będą realizowane.
 4. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 15.00, w weekendy oraz w niedziele i święta będą realizowane w kolejnym dniu roboczym. 
 5. W przypadku niemożności zrealizowania zamówienia lub innego problemu, który wystąpi w związku z realizacją zamówienia, Klient jest natychmiast informowany o tym fakcie i możliwych sposobach wyjścia z sytuacji problemowej. 
 6. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto, co oznacza, że zawierają już 23% podatku VAT.
 7. Zakup jest dokumentowany paragonem lub fakturą VAT. Wyboru dokumentu zakupu dokonuje klient podczas składania zamówienia.  
 8. Płatności za zamówiony towar można dokonać z góry lub przy odbiorze towaru. Zamówienie jest przekazywane do realizacji po  zaksięgowaniu wpłaty jeśli klient wybrał przedpłatę lub po otrzymaniu zamówienia w przypadku płatności przy odbiorze. O  przekazaniu zamówienia do realizacji oraz wysyłce towaru klient informowany jest mailowo.  
 9. Wysyłka zamówionego towaru następuje najpóźniej w czasie do 2 pełnych dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty lub od daty złożenia zamówienia w przypadku płatności za pobraniem.
 10. Do czasu realizacji zlecenia należy doliczyć czas dostawy (kurier: 1 dzień roboczy od dnia wysyłki, Poczta  Polska wg regulaminu pocztowego: 2-6 dni roboczych).
 11. Zamówienia zagraniczne są realizowane po wcześniejszych ustaleniach drogą e-mail, dotyczących formy i kosztów przesyłki.   
 12. Klient ma prawo odstąpić od umowy zakupu produktów w ciągu 14 dni od ich otrzymania przesyłając drogą pisemną rezygnację z umowy zakupu. O odesłaniu zakupu należy poinformować dział obsługi klienta drogą telefoniczną lub mailową. Zwrócone produkty nie mogą nosić śladów użytkowania i muszą być zwrócone wraz z dowodem zakupu. Koszty przesyłki zwrotnej pokrywa klient.
 13. Współpraca z odbiorcami hurtowymi odbywa się na podstawie indywidualnych ustaleń z przedstawicielem handlowym fimy.
 14. Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e-mail do Firmy W-MAN z siedzibą w Kościanie przy ul. Gostynskiej 62a w celach reklamowych.
 15. Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o  zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 16. W razie jakichkolwiek niejasności i zapytań prosimy o kontakt drogą elektroniczną na adres: biuro@w-man.com.pl